Haberler / Blog

Türkiye'nin En İyi Döneri

Türkiye'nin En İyi Döneri

 

Bağımsız Tüketici Değerlendirmeleri Tarafından, Türkiye'nin En İyi Döneri Ünvanına Layık Görüldük. 

Küçük yaşlarda baba mesleğine giren ve babasıyla semt pazarlarında seyyar olarak mesleğe başlayan Nurettin Aksoy; daha on yaşındayken çırak olarak başladığı işini işletme sahibi olana dek sürdürdü. Bu zamana kadar pek çok yerde çalışan ve deneyimini kendi işletmesine yansıtmak isteyen Nurettin Bey, lokantacılık sektöründe olmak istediğine karar veriyor ve lisede eğitimini bırakıyor. Babasının okuması için desteklemesine karşın o bu sektörde çok mutlu olduğunu dile getiriyor ve kendini geliştiriyor.

Sivas Has Döner’in başarısını edindiği tecrübelere ve babasından öğrendiği misafirperverliğe bağlayan Aksoy, şu sözlerle başarısının sırrına değiniyor: “Biz etlerimizi seçerek almak istiyoruz. Bu yüzden hiçbir kasaba birebir bağlı olarak çalışmak istemiyoruz. Güvendiğimiz 10 -12 kasabı geziyor ve beğendiğimiz etlerin alımını gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken de Sivas’da yetiştirildiğine inandığımız etleri seçmeye dikkat ediyoruz. İthal ürün kesinlikle kullanmıyoruz. Etlerimizin dinlenme ve terbiye aşamasıyla bizzat ilgileniyoruz. Çünkü iyi bir dönerin eti ne kadar önemliyse sosu da o kadar önemlidir.  Bu nedenle döner yapımında inandığımız ustalarla çalışıyoruz.”. Çocuklarıyla bir arada çalıştığını vurgulayan Nurettin Bey, “Aile şirketi olmamızın avantajını buraya gelen ailelerle kurduğumuz sıcak bağda hissediyoruz. Bu nedenle seviliyor ve tertemiz ortamımız sayesinde tercih ediliyoruz. Biz yüzü aşkın insanın çalıştığı büyük bir döner salonuyuz ve güven veriyoruz.” sözleriyle devam ediyor.

Has Döner; büyüklüğü, ferahlığı, ortamının sıcaklığı, çalışanlarının hızı ve nezaketiyle döner yemek için eşsiz bir durak. Burada göreceğiniz kalabalık sizi şaşırtabilir.

Detay İçin Tıklayın 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

    • 444 58 84
    • 0 534 772 30 58
    • 0 346 222 21 21
    • info@sivashasdoner.com.tr